Sanalpara.com ekibi olarak ilk günden siz değerli üyelerimize kazandırmak istiyoruz. Bu yüzden her işlem yaptığınızda size işlem miktarınıza göre değişen oranlarda Ripple (XRP) hediye ediyoruz.

Hem alım hem de satım işlemlerinde Ripple kazanabiliyorsunuz. İşleminiz gerçekleştiğinde ekranın sağ üst köşesinde aşağıdaki gibi bir bildirim kutusu göreceksiniz. Aşağıdaki miktar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Size hediye edilecek miktar yaptığınız işleme göre değişiklik gösterecektir.

Kazandığınız Ripple’lar Ripple hesabınıza hemen yansıtılır. İsterseniz hediye Ripple’larınızı hemen istediğiniz başka bir Ripple cüzdanınıza çekebilirisiniz ya da isterseniz satış emri vererek Türk Lirası’na dönebilirsiniz.

Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Ripple al sat işlemlerinizin hepsinde işlem gerçekleştiğinde Ripple hediyesi hesabınıza yansır.

Şu ana kadar kazandığınız toplam hediye Ripple miktarını görmek isterseniz “Hesap Ayarları” kısmında aşağıda gösterilen özet bölümünde toplam miktarı görebilirsiniz.

Bir sorun yaşarsanız veya yardım almak istediğiniz bir konu varsa lütfen bize sayfa altında bulunan telefon numarasından veya “Destek” sekmesinden ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir