Sanalpara.com olarak siz işlem yaptıkça operasyonların devamı için belirli oranlarda komisyon ücretleri alınmaktadır. Bu ücretlerin bir kısmı yine kampanyalar ve bonus olarak sizlerle paylaşılmaktadır.

30 günlük işlem hacminiz arttıkça komisyon ücretleri de düşmektedir.

Sanalpara.com’da minimum işlem komisyon ücreti 0.50 Türk Lirasıdır. Yaptığınız işlemlerdeki komisyon ücreti 0.50 Türk Lirasından fazla ise aşağıdaki oranlara göre komisyonlar uygulanmaktadır. Sanalpara.com aldığı her komisyon ücretinin bir bölümünü size Ripple hediyesi olarak geri vermektedir.

Piyasa Yapıcı Emirler (Maker): Alış veya satış emri verdiğinizde satış emirleri için en iyi alış emrinde yüksek, alış emirleri için ise en iyi satış emrinden düşük fiyattan girilen emirler piyasa yapıcı emirlerdir.

Piyasa Alıcı Emirler (Taker): Alış veya satış emri verdiğinizde satış emirleri için en iyi alış emri ile eşit ya da daha düşük, alış emirleri için ise en iyi satış emri ile eşit ya da daha yüksek fiyattan girilen emirler piyasa alıcı emirlerdir.

Emir tabloları üzerinde gösterilen bilgiler anlık olarak değişim gösterebilir. Bu sebeple vermiş olduğunuz emirler sizin emir tablolarında görmüş olduğunuzdan farklı şekilde piyasa yapıcı ya da alıcı olarak değerlendirilebilir.
Kolay Al ve Kolay Sat seçenekleri ile yaptığınız işlemlere her zaman piyasa alıcı komisyon oranları uygulanmaktadır.

SanalPara.com işlemlerde uygulanan komisyon oranları aşağıda yer almaktadır. 

Fiyatlara KDV dahildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir