Hesap onayınızı gerçekleştirmek için “Hesap Ayarları” menüsünde bulunan “Kullanıcı Bilgileri” sekmesinde yer alan kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir.

Adınız, soyadınız ve TC Kimlik Numaranız kimlik belgenizde yazdığı şekliyle birebir aynı olarak yazılmalıdır.

Adınız ve soyadınızdaki Türkçe karakterler kimliğinizdeki ile birebir aynı olacak şekilde yazılmalıdır.

Doğum tarihinizi açılan takvimden seçebilirsiniz.

En çok kullandığınız email adresinizi yazınız.

Bilgilerin eşleşmediğine dair uyarı alırsanız girdiğiniz bilgileri tekrar kontrol ediniz. Herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık tespit edilmez ise hesap onay işleminiz yalnızca birkaç saniye içerisinde tamamlanacaktır.

Hesap limitleriniz açıldığında işlemlerinize başlayabilirsiniz. “Hesap Ayarları” menüsünde bulunan “Kullanıcı Bilgileri” sekmesinde yer alan kişisel bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olarak doldurulması zorunludur.

Bu durum kullanıcı işlem güvenliği ve banka işlemlerinin yapılabilmesi için bir güvenlik prosedürüdür.

Kişisel bilgileriniz şifrelenmiş olarak muhafaza edilir ve asla üçüncü şahıslarla paylaşılmaz, hesabınızın onaylanması dışında başka hiçbir amaç için kullanılamaz.

* Yukarıda verilen bilgilere rağmen online hesap onayı işleminiz başarılı olamıyorsa veya yabancı ülke vatandaşı iseniz  “Destek” kısmından “Bir Talep Gönder” seçeneğine tıklayarak yaşadığınız sorun ile ilgili talep oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir